Infrastruktura

Dodatkowa infrasruktura w cenie wynajmu

Luksusowy apartament PORTO znajduje się w całorocznym nowoczesnym kompleksie Nadmorskie Tarasy. To wyjątkowe miejsce zapewniające bogatą infrastrukturę, która sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. Nasi goście mogą w pełni się relaksować i aktywnie wypoczywać, za darmo korzystając z basenu krytego, jacuzzi, strefy saun, świetnie wyposażonej siłowni, bawialni dla najmłodszych, zewnętrznej strefy rekreacji z brodzikiem dla dzieci oraz unikalnego basenu typu infinity.

Na dachach budynków mieszczą się piękne tarasy z urzekającymi widokami na port, baseny zewnętrzne i park nadmorski. Części wspólne budynku i elewacje zostały nowocześnie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dostęp do restauracji oraz balijskiego spa, mieszczących się w kompleksie, dodatkowo uatrakcyjnią pobyt. Rodzinny wypoczynek z pewnością mili bezpośrednie sąsiedztwo z parkiem nadmorskim, w którym znajduje się duży plac zabaw dla dzieci.

Basen & dwie sauny

Nasi goście mają do dyspozycji basen kryty oraz zewnętrzny. Strefa wewnętrzna wyposażona jest dodatkowo w basen dla dzieci, jacuzzi oraz saunę parową i suchą. Na zewnątrz, w pierwszej kondygnacji budynku, na przestronnym tarasie wypoczynkowym, znajduje się oryginalny basen typu infinity oraz brodzik dla dzieci.

Bawialnia & plac zabaw

Najmłodsi goście z pewnością docenią świetnie wyposażoną bawialnię wewnątrz budynku. Wiele stref zabaw, miękkich i bezpiecznych budowli oraz zabawek dostępnych w bawialni, zapewni dzieciom nietuzinkową rozrywkę. Z kolei na zewnątrz, po drugiej stronie ulicy, w nadmorskim parku, znajduje się duży plac zabaw dla dzieci spragnionych szaleństw na świeżym powietrzu.

Siłownia

Miłośnicy aktywnego trybu życia, podczas pobytu w naszym nadmorskim apartamencie, będą mogli skorzystać ze strefy fitness. Siłownia wyposażona jest w bieżnie, rowerki, ergometr wioślarski, wolne ciężary i ławeczki.

Zarezerwuj teraz i zdobądź zniżkę!

Przejdź do formularza rezerwacyjnego i uzyskaj 5% rabatu na swój pobyt.